Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Производи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Употреба
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Прикажи повеќе
Облик
Сечило
Димензија
Прикажи повеќе
Вид на боја
Јачина
Ral
Пакување
Бренд
Ширина на зафат
Боја
Прикажи повеќе
Тежина
Втишници
Должина на рез
Гранулација
Зафатнина
Отпорност на температура
Профи, стандард, економик
Сет
Рачка
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Перформанси 1
Специфичност
Тип
Прикажи повеќе
Врв
Должина на резниот дел
Намена
Прикажи повеќе
Отвор на клуч
Колекции
Листа: Сè за мајстори
64 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за пакување Акрилен лепак Димензии: 50мм x 50м  
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за електоинсталатерски работи Димензии: 19мм х 10м Боја: Жолта  
36 МКД
Заштеда 10%
40 МКД
Sačuvano u omiljne
Пиштоли RPZP11X10B
Намена: Полнење на пластични пиштоли за топење на пластика, за лепење на различни мат...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 3м  
450 МКД
Заштеда 10%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Телескопски продолжеток за ваљаци Материјал: Челик Должина: 4м  
513 МКД
Заштеда 10%
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За носење, преместување и поставување на различни градежни материјали со мазн...
459 МКД
Заштеда 10%
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За бушење на чисти дупки на стакло, плочки, мермер, гранит, керамика гранит, ...
756 МКД
Заштеда 10%
840 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на материјали со висока цврстина Абразивен диск за брусење со х...
198 МКД
Заштеда 10%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на материјали со висока цврстина Абразивен диск за брусење со х...
117 МКД
Заштеда 10%
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно брусење на сите површини Гранулација: 80/120 Димензии: 100 x 70 мм...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елемнти од INOX челик За употреба на аголна брусилица Диј...
54 МКД
Заштеда 10%
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елементи направени од црн метал За употреба на аголна брус...
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 4 реда жица, со стругалка Дрвена рачка М...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За отстранување на боја, 'рѓа и нечистотија од метални површини за кои е ...
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во дрво Спирален раб со намалена површина на контакт за нам...
29 МКД
Заштеда 10%
32 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во метал Спирален раб со намалена површина на контакт за на...
31 МКД
Заштеда 10%
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Прифаќање на SDS плус дупчалки, за р...
108 МКД
Заштеда 10%
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За дупчење дупки во градежни материјали Прифаќање на SDS плус дупчалки, за р...
113 МКД
Заштеда 10%
126 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
306 МКД
Заштеда 10%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За забивање на клинци, кршење и обликување Ковано од квалитетен челик, стврд...
711 МКД
Заштеда 10%
790 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно штемовање на бетон и цигли Димензии: 300мм Материјал: Јаглероден ч...
342 МКД
Заштеда 10%
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
216 МКД
Заштеда 10%
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
306 МКД
Заштеда 10%
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За привремено стегање на два елементи во моделирање, подобрување на домот и о...
119 МКД
Заштеда 30%
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Стеги SS50X200
Намена: За употреба во столарија Со ергономска пластична рачка и површина дизајниран...
342 МКД
Заштеда 10%
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Муниција за хефталица 10мм Материјал: Челик Одговараат на хефталица HFT &...
72 МКД
Заштеда 10%
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 17мм Должина: 225мм Материјал: Cr-V челик  
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со тешко достапни завртки на мал простор Аголното работно прифаќањ...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Отвор за клуч: 13 x 15мм Димензии: 232мм Материјал: Cr-V челик  
207 МКД
Заштеда 10%
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба на помалку достапни места и места каде што е потребно сигурн...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
171 МКД
Заштеда 10%
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно SL прифаќање Рачката е изра...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за затегнување и одвртување завртки со соодветно прифаќање Комплет од два по...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со инсталација под напон Сетот содржи 5 од најчесто користените шр...
855 МКД
Заштеда 10%
950 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.188 МКД
Заштеда 10%
1.320 МКД