Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак за глет

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Занает
Должина на влакна
Бренд
Колекции
1 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување инјекциска смеса и малтер на ѕидови или тавани, за запечатување...
440 МКД