Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Brutal трака 90 дена UV (Washi Хартија)

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Димензија
Бренд
Боја
Вид на лепак
Перформанси 1
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
За сите внатрешни и надворешни работи издржува високи притисоци и температури, па мож...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите внатрешни и надворешни работи издржува високи притисоци и температури, па мож...
370 МКД