Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силикон ацетат универзал 280мл бел
Беорол

Силикон ацетат универзал 280мл бел

Шифра на артикл: SUBE
Šifra proizvođača: SILIKONI
  • За надворешни и внатрешни работи
  • Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски
  • Отпорност на температура: -40°C до +150°C

 

0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 5 kapsula po ceni od 1.450,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Беорол универзален силикон е трајно еластичен еднокомпонентен силиконски кит наменет за запушување, за надворешна и внатрешна работа.

Употреба: за запушување и лепење стакло, дрво, метал, керамика, PVC и градежни елементи.

Главни карактеристики: одлично поврзување, одлична еластичност, висока стабилност, UV отпорен, без растворувач, антибактериски, отпорен на температура од -40°C до +120°C.

Боја: бела. Одговара на RAL бојата 9010.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Силикони
Боја Бела
Бренд Беорол
Занает Водоинсталатери, Електричари, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Хоби
Зафатнина 280ml
Намена Универзален силикон
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Наменет за надворешна употреба Не ја оштетува бојата и не предизвикува никакви проме...
450 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Се користи за прицврстување на предмети од камен, б...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Се користи за прицврстување на предмети од камен, б...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Наменет за лепење на различни градежни материјали. За пополнување на пукнатини, оста...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За поврзување на споеви во аквариуми и лепење стакло и керамички материјали Безопасн...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни работи За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За внатрешни работи За запечатување на разни материјали во услови на висока влажност...
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена при лепење на пластични, метални и дрвени материјали со стакло Не предизвику...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешни и внатрешни работи Без растворувачи, отпорни на мувла, антиалергиски ...
290 МКД
Силикон ацетат универзал 280мл бел
Силикон ацетат универзал 280мл бел
Силикони
290
Izaberi količinu
2
1