Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Молерски креп траки

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Отпорност на температура
Профи, стандард, економик
Вид на лепак
Бренд
Намена
Препорачана саатнина за симнување на траки
Пакување
Прикажи повеќе
Тип
Материјал
Употреба
Димензија
Занает
Јачина
Боја
Колекции
7 производи
string(0) ""
string(0) ""