Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клуч комбиниран со рачна 15mm
Беорол

Клуч комбиниран со рачна 15mm

Шифра на артикл: KKR15
Šifra proizvođača: KLJUC_KOMB
0 МКД
490 МКД
490 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 490,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Клучот со механизам овозможува работа во мал простор. Димензиите на главата со крцкалица се минимални што овозможува пристап и на тешко пристапни навртки. Аголното работно прифаќање е 5°, додека кај стандардните клучеви е 30°. Оваа карактеристика овозможува успешно завршување на работите и при ограничен работен простор. 

Карактеристика Вредност
Kатегорија Комбинирани клучеви
Бренд Беорол
Димензија 201mm
Занает Електричари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Отвор на клуч 15
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
203 МКД
Заштеда 30%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Заштеда 10%
200 МКД
Клуч комбиниран со рачна 15mm
Клуч комбиниран со рачна 15mm
Комбинирани клучеви
490
Izaberi količinu
2
1