Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Партвиш

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Бренд
Тип на длака
Намена
Димензија
Боја
Тип
Колекции
6 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за чистење на тешки нечистотии на груби површини Идеална за гаражи, груби по...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
1.260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип на длака...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за рачно чистење на површини и отстранување на ситни нечистотии Тип: Подни ...
441 МКД
Заштеда 10%
490 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на битумен Тип на длака: Фибрис мексиканска трева Дименз...
640 МКД