Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Тапери и шајбни

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Намена
Облик
Занает
Прикажи повеќе
Димензија
Тип на длака
Бренд
Профи, стандард, економик
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази Тип на длака: 10...
670 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепкови Тип на...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за нанесување на полудисперзивни и дисперзивни премази како и лепак Тип на ...
150 МКД