Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шрафцигер HD-40 спреј 200мл
Беорол

Шрафцигер HD-40 спреј 200мл

Шифра на артикл: OS200
Šifra proizvođača: HD_SPREJ
  • Лубрикант за подмачкување на делови на автомобили, машини и опрема
  • Ја елиминира влагата на површините 
  • Долготрајна заштита од рѓа 

 

0 МКД
180 МКД
180 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 180,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Одвијач спреј HD-40 е лубрикант за подмачкување под притисок.

Примена: за подмачкување на делови на автомобилот, машини, пружини, куќни апарати и долготрајна заштита од ‘рѓа, отстранување на влага на метална површина и електрични контакти. Ефикасно ја симнува рѓата, подмачкува и ги штити механизмите. 

Главни карактеристики: Не содржи смоли, киселини или силикон. Оптималното навлегување овозможува олабавување на дури и екстремно кодираните споеви со навој.

Карактеристика Вредност
Kатегорија HD спрееви
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Ѕидари, Изолатори, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Зафатнина 200ml
Намена Наменет за помачкување на делови за автомобили, машини,сајли, домашни апарати
Употреба Мануелна
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Лубрикант за подмачкување на делови на автомобили, машини и опрема Ја елиминира влаг...
240 МКД
Шрафцигер HD-40 спреј 200мл
Шрафцигер HD-40 спреј 200мл
HD спрееви
180
Izaberi količinu
2
1