Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Дрвени скали

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Степеник
Тип
Материјал
Бренд
Димензија
Занает
Прикажи повеќе
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 970мм Изработени од дрво Со сертификат Те...
4.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1270мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
5.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1570мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
7.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 1870мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
8.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 2170мм Изработени од дрво Со сертификат Т...
9.500 МКД