Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Порамнувалка алуминиум 2 оска 2.5м
Беорол

Порамнувалка алуминиум 2 оска 2.5м

Шифра на артикл: RAVL25
Barkod: 8606007994766
Šifra proizvođača: RAVNJACE
  • Должина: 2.5m
  • Изработена од квалитетен алуминиум
  • Поседува 2 меури за прецизно нивелирање

 

0 МКД
2.600 МКД
2.600 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.600,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Рамналка алуминиум 2 оски 2.5m се користи за израмнување на ѕидни и подни површини при нанесување на завршни градежни слоеви. Рамналката има два дополнителни меури за нивелирање при рамнење на површините.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Рамналки алуминиум
Бренд Беорол
Димензија 2,5m
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Керамичари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2.5m ...
2.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 3m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под аго...
1.862 МКД
Заштеда 30%
2.660 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2m Изработенa од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина по...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 1.5m Изработени од квалитетен алуминиум Дополнителна конусна површина под а...
1.250 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 3m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
2.800 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 2m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивелир...
1.935 МКД
Заштеда 10%
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина: 1.5m Изработена од квалитетен алуминиум Поседува 2 меура за прецизно нивел...
1.750 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 3m Ма...
2.730 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 2m Ма...
1.650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за израмнување ѕидни и подни површини во градежништвото Должина: 1.5м ...
1.260 МКД
Порамнувалка алуминиум 2 оска 2.5м
Порамнувалка алуминиум 2 оска 2.5м
Рамналки алуминиум
2.600
Izaberi količinu
2
1