Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Вреќи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Бренд
Занает
Димензија
Тежина
Зафатнина
Носивост
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
245 МКД
Заштеда 30%
350 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
350 МКД
Заштеда 30%
500 МКД
Sačuvano u omiljne
За отстранување и складирање на песок, жито и шут Материјал: Полипропилен Димензии:...
30 МКД