Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Метар 3м Економик
Беорол

Метар 3м Економик

Шифра на артикл: M3K
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
90 МКД
90 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 90,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Основна верзија на метарот, ABS куќиште со гумена ерго навлака, еден стоп и една кочница
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 16mm x 3m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери, Хоби
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Метри M7.5A
414 МКД
Заштеда 10%
460 МКД
Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP20
364 МКД
Заштеда 30%
520 МКД
Метар 3м Економик
Метар 3м Економик
Метри
90
Izaberi količinu
2
1