Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп лента за заштита на паркет

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Намена
Употреба
Бренд
Занает
Материјал
Димензија
Боја
Отпорност на температура
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Перформанси 1
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
За заштита на деликатните дрвени површини Вид на лепак: Природен каучук со отпо...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
За заштита на деликатните дрвени површини Вид на лепак: Природен каучук со отпо...
140 МКД