Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Глетарици за стиропор

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Облик
Димензија
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Рачка
Материјал
Колекции
6 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 270 x ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 320 x ...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обработка на малтерисани површини Материјал: Полистирен Димензии: 450 x ...
230 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 270 x 1...
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 380 x 1...
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање на стиропор при фасада Материјал: ABS / челик Димензии: 400 x 1...
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД