Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Градежен шпиц засилен
Беорол

Градежен шпиц засилен

Шифра на артикл: GSP
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
380 МКД
380 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 380,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Шпиц и секач наменет за рачно штемовање на бетон и цигли. Материјалот на телото на шпицот и секачот се посебно појачани поради подолга трајност
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 295mm
Занает Армирачи, Водоинсталатери, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Фасадери
Материјал Јагленосан челик
Тип Шпиц
Trenutno nema komentara

Слични производи

Градежен шпиц засилен
Градежен шпиц засилен
Чекани
380
Izaberi količinu
2
1