Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпели, стругачи и секачи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Сет
Специфичност
Бренд
Материјал
Димензија
Прикажи повеќе
Занает
Прикажи повеќе
Пакување
Сечило
Колекции
21 производи
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот157mm / тежина на скалпелот 132g / ширина на сечиво 18mm / дебели...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 152mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5mm. ...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 18mm / должина 100mm / дебелина 0.5mm / со 8 перфорирани кршливи делови.&...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm. Сечило од висок...
387 МКД
Заштеда 10%
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 134mm / тежина на скалпелот 84g / ширина на сечило 9mm / де...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Сетот содржи 2 скалпела со ширина на сечила 9mm, и еден скалпел со ширина 1...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 300mm / должина на сечило 100mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 135mm / должина на сечило 55mm / ширина 19mm / дебелина 0.5mm Н...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 186mm. Рачката е од квалитетен PVC, силиконски додатоци.&n...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД