Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Технички спрееви

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Отпорност на температура
Зафатнина
Занает
Прикажи повеќе
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Пoгоден за лепење на филц, ткаенина, метал, стакло PU пени, харитја, пластика и др О...
420 МКД
Sačuvano u omiljne
Sel
Повеќенаменска маст која штити од влага и корозија и ги подмачкува подвижните делови ...
390 МКД
Sačuvano u omiljne
Sel
Висококвалитетно силиконско масло во спреј Подмачкува, намалува триење и абење, штит...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД