Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ger АБС со пила 30цм
Беорол

Ger АБС со пила 30цм

Шифра на артикл: GABS30
Barkod: 8606107185378
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење дрвени лајсни
  • Забите на пилата се со три острици, индукциски стврднати и зајакнати, не е потребно повторно острење
  • Шаблонот со мерната единица
  • Материјал: ABS / челик
  • Димензии: 14 x 30цм

 

0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Се користи на сечење дрвени лајсни (герување). Изработката на рачката овозможува удобност и контрола при сечењето. Забците се индукционо калени и појачани. Забците на пилата се троструко изведени. Не е потребно повторно острење. Пилата сече 50% побрзо во однос на стандардните пили. Шаблонот со мерната единица изработен е од ABS материјал и има одлични механички својства.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Можно сечење под агол од 55 или 90 степени М...
570 МКД
Ger АБС со пила 30цм
Ger АБС со пила 30цм
Пили рачни
1.000
Izaberi količinu
2
1