Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ger АБС со пила 30цм
Беорол

Ger АБС со пила 30цм

Шифра на артикл: GABS30
Barkod: 8606107185378
Šifra proizvođača: TESTERA
  • Намена: За сечење дрвени лајсни
  • Забите на пилата се со три острици, индукциски стврднати и зајакнати, не е потребно повторно острење
  • Шаблонот со мерната единица
  • Материјал: ABS / челик
  • Димензии: 14 x 30цм

 

0 МКД
1.000 МКД
1.000 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби

Се користи на сечење дрвени лајсни (герување). Изработката на рачката овозможува удобност и контрола при сечењето. Забците се индукционо калени и појачани. Забците на пилата се троструко изведени. Не е потребно повторно острење. Пилата сече 50% побрзо во однос на стандардните пили. Шаблонот со мерната единица изработен е од ABS материјал и има одлични механички својства.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Пили рачни
Бренд Беорол
Димензија 300mm
Занает Паркетари, Столари, Тапетари

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење дрвени лајсни Забите на пилата се со три острици, индукциски стврд...
470 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Брза промена на сечилото на пилата Материјал...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 76цм  
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Материјал: Челик Димензии: 45цм  
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Индукциски калени заби, со цврстина 55 Rockwel...
690 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
770 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење градежни блокови и тули Сечилото е изработено од висококвалитетен ...
1.320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови метал Лесна алуминиумска рачка и рамка за пила Мат...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Калени, мелени заби од двете страни со дв...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење на сите видови дрва Специјална облога над сечилото на пилата за по...
810 МКД
Заштеда 10%
900 МКД
Sačuvano u omiljne
Можност за пет различни агли на сечење Забите се направени со двоен агол, што овозмо...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење, дупчење и отсекување плочи од гипс картон Калени, троаголни заби ...
450 МКД
Ger АБС со пила 30цм
Ger АБС со пила 30цм
Пили рачни
1.000
Izaberi količinu
2
1