Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Брусен диск циркон ø115мм, гранулација 100
PROcut

Брусен диск циркон ø115мм, гранулација 100

Шифра на артикл: BD100Z115
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
220 МКД
220 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Ламеларен абразивен брусен диск со засилена хартија како ламела. Ламелата се наоѓа под агол од 15° во однос на рамен брус. За абразивните зрна користен е zirkon

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Гранулација 100
Димензија ø115mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Монтери
Материјал Циркон
Намена Наменет е за симнување на боја, рѓа и нечистотија со поголеми рамни површини
Trenutno nema komentara

Слични производи

Брусен диск циркон ø115мм, гранулација 100
Брусен диск циркон ø115мм, гранулација 100
Брусно резни плочи и дискови
220
Izaberi količinu
2
1