Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Челична четка полукружна
PROcut

Челична четка полукружна

Шифра на артикл: CL
Šifra proizvođača: CELICNE_C
  • Намена: За рачно чистење на сите површини
  • Едноредна
  • ПВЦ рачка
  • Материјал: ПВЦ / челик
  • Должина: 240 мм

 

0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 200,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Едноредна густа жичана четка со ПВЦ рачка

Карактеристика Вредност
Kатегорија Челични четки
Бренд PROcut
Димензија 240mm
Занает Бравари, Заварувачи, Махничари, Хоби
Материјал Челик/ПВЦ
Намена Четка за механичко отстранување на поголеми и потврди нечистотии или рѓа

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на сите површини 4 реда жица Краткото тело на четката овозможува...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: Дрво...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини Едноредна ПВЦ рачка Материјал: ПВЦ / пом...
200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 4 реда жица, со стругалка Дрвена рачка М...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно чистење на сите површини 5 реда жица Дрвена рачка Материјал: дрво...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Челична четка полукружна
Челична четка полукружна
Челични четки
200
Izaberi količinu
2
1