Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Прскалки за овошје

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Бренд
Зафатнина
Материјал
Димензија
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
1.108 МКД
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
1.228 МКД
Sačuvano u omiljne
За прскање вода, хербициди, пестициди Може да се користи за чистење со прскање детер...
2.400 МКД