Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Останати клучеви

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Отвор на клуч
Материјал
Облик
Бренд
Димензија
Боја
Занает
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба на помалку достапни места и места каде што е потребно сигурн...
430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со завртки со дијаметар до 22мм Рачно прилагодување на потребната ...
240 МКД