Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Силна креп трака

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Димензија
Вид на лепак
Тип
Боја
Бренд
Занает
Перформанси 1
Колекции
4 производи
Sačuvano u omiljne
За употреба на работни места каде што е потребно силно лепење Отпорноста на високи т...
55 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба на работни места каде што е потребно силно лепење Отпорноста на високи т...
85 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба на работни места каде што е потребно силно лепење Отпорноста на високи т...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
За употреба на работни места каде што е потребно силно лепење Отпорноста на високи т...
130 МКД