Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

ПВЦ брусен диск ø127мм
PROcut

ПВЦ брусен диск ø127мм

Шифра на артикл: PVCBD127
Šifra proizvođača: BRUSREZPLO
0 МКД
650 МКД
650 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 650,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош

Наменет е за отстранување на боја,’рѓа и нечистотија од голема рамна површина. Направен е од армиран ПВЦ. Има жичана структура и има способност да ја вовлече исполираната боја, ‘рѓа во внатрешноста на стуктурата за да не бидат избришани полираните површини.По завршувањето со брусење, брусниот диск да се истресе и од него да се исфрли иструганата боја и ‘рѓа.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Брусно резни плочи и дискови
Бренд PROcut
Димензија ø127mm
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Молери и фарбари, Столари
Намена Наменет е за симнување на боја, рѓа и нечистотија со поголеми рамни површини
Trenutno nema komentara

Слични производи

ПВЦ брусен диск ø127мм
ПВЦ брусен диск ø127мм
Брусно резни плочи и дискови
650
Izaberi količinu
2
1