Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштитни ракавици

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Големина
Бренд
Намена
Прикажи повеќе
Материјал
Прикажи повеќе
Занает
Прикажи повеќе
Димензија
Боја
Колекции
27 производи
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер/Полиуретан Антистатички Отпорни се на растворувачи, масла и ма...
90 МКД
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер/Полиуретан Антистатички Отпорни се на растворувачи, масла и ма...
90 МКД
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер/Полиуретан Антистатички Отпорни се на растворувачи, масла и ма...
90 МКД
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: За градежни работи Материјал: Латекс / Полиестер Боја: Зелена / Жолта &nb...
130 МКД
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: За градежни работи Материјал: Латекс / Полиестер Боја: Зелена / Жолта &nb...
200 МКД
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: Памук / Латекс Боја: портокалова &nbs...
260 МКД
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: за груба работа во градежништвото и индустријата за градежни материјали Мате...
180 МКД
Големина
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Најлон / Латекс Плетена ракавица на...
220 МКД
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Најлон / Латекс Плетена ракавица на...
280 МКД
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Нитрил Отпорни на ...
130 МКД
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
120 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Работилници и индустрии Материјал: Најлон / Латекс Плетена ракавица на...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во зимски период Материјал: Полиестер / Латекс Плетена ракавица...
360 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за груби градежни работи Материјал: кожа / платно Големина: 10" (25,5 ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Димензија: 10,5"  
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За груби градежни работи Материјал: Кожа / платно Димензии: 10.5" &n...
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За заварувачки работи Материјал: Кожа Имаат сертификат за заварување од тип...
601 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градежни работи Материјал: Кожа Имаат стандард EN ISO 388  
400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во нафтената и нафтената индустрија Отпорни на бензин, масла и д...
286 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За пакување, транспорт и логистика Материјал: Памук / PVC Димензии: 10.5&qu...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За градинарство Материјал: Полиестер / Нитрил Големина: L  
150 МКД