Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либели

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Тип
Прикажи повеќе
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Димензија
Пакување
Колекции
10 производи
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за&nbs...
870 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Либелата содржи оска за висока прецизно...
1.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
1.710 МКД
Заштеда 10%
1.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
750 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
288 МКД
Заштеда 10%
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 2 x 40 cm Растојание на мерен агол од 0-180° Содржи две нивоа на нивели...
800 МКД