Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ренде за гипс

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Занает
Бренд
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и д...
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и д...
700 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За обликување и зголемување на дупки и контурни површини при изведување на ги...
500 МКД