Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Креп трака facade standard

по страна
Ресетирај филтри
Пакување
Перформанси 1
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Тип
Материјал
Димензија
Употреба
Занает
Боја
Бренд
Отпорност на температура
Колекции
krep-traka-facade-standard
5 производи
string(0) ""
string(0) ""