Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Либела со рачки 120цм
Беорол

Либела со рачки 120цм

Шифра на артикл: LE120
Barkod: 8606007994704
Šifra proizvođača: LIBELE
  • Должина 120 cm
  • Изработенa од алуминиум
  • Либелата содржи оска за висока прецизност со можност за подесување од 0-90°

 

0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.500,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Либела со ракохват 120cm. Содржи оска за висока прецизност и ребраста газечка површина. Можност на подесување на оска од 0-90°. Гумената ивица ја штити либелата од механичко оштетување.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Либели
Бренд Беорол
Димензија 120cm
Занает Гипсари, Ѕидари, Каменорезци, Монтери, Паркетари, Столари, Тесари, Фасадери
Тип Со рачка

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Должина 15 см Вграден силен магнет на едната страна од либелата и мерна скала од дру...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LIM50
Мини либела привезок  
2.300 МКД
Sačuvano u omiljne
Либели LP120
Должина 120 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од висококвалитетен алуминиум, со гумен ракохват ...
1.900 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 80 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
585 МКД
Заштеда 10%
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 120 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за&nbs...
870 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина 60 cm Изработенa од алуминиум Две нивоа на нивелирање, со оска за ...
570 МКД
Либела со рачки 120цм
Либела со рачки 120цм
Либели
1.500
Izaberi količinu
2
1