Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп трака за декоративни работи

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Употреба
Бренд
Занает
Вид на лепак
Боја
Отпорност на температура
Колекции
1 производи
Sačuvano u omiljne
За изработка на травертин, одвојување на фугни при изработка на страничен ефект ...
50 МКД