Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљаци за специјални премази

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Димензија
Должина на влакна
Рачка
Тип
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Намена
Вид на боја
Материјал
Колекции
9 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување малтер и малтер на ѕидови или тавани, за запечатување споеви по...
396 МКД
Заштеда 10%
440 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
160 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
145 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија, должи...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на епоксидни премази Направено со процес на термофузија Должи...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За израмнување на епоксидни премази и самолиени подови Со третирање на подло...
550 МКД