Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Бандаж траки

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Тип
Занает
Намена
Димензија
Бренд
Колекции
4 производи
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за фино спојување на пукнатини и помала потрошувачка на глет маса Мате...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
165 МКД
Sačuvano u omiljne
Примена: за бандажирање спојување во градежништво Материјал: Фиберглас 60гр/м&s...
300 МКД