Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешта

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Тип
Прикажи повеќе
Намена
Прикажи повеќе
Занает
Прикажи повеќе
Димензија
Прикажи повеќе
Бренд
Колекции
26 производи
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 180 мм Материјал: Челик  
410 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена Должина: 200 мм Материјал: Челик  
460 МКД
Sačuvano u omiljne
Клешти со широка примена за работа со помали елементи Должина: 130 мм Материјал: Че...
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 160 мм Материјал: Челик &nb...
270 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 120 мм Материјал: Челик &nb...
210 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење жица со различни дијаметри Должина: 180 мм Материјал: Челик &nb...
370 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 170 мм Матери...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со помали елементи на тешко достапни места Должина: 155 мм Матери...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Со свиткан врв за работа со мали елементи на тешко достапни места Должина: 1...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: Да се ​​отстрани електричната изолација од жицата Со вртење на завртката на ...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За вадење на клнци и работа со жица Должина: 200 мм Материјал: Јаглероден ч...
300 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно кршење, обликување и правење отвори во керамички плочки со дебелина ...
570 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За директно и закривено рачно сечење и кршење на керамички плочки Должина: 2...
175 МКД
Заштеда 30%
250 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За постојано стегање на два или повеќе елементи, со завртка за подесувањ...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За постојано стегање на два или повеќе елементи, со завртка за подесувањ...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.430 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За работа со цевки со различни дијаметри, со можност за прилагодување на голе...
1.870 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 250 мм Материјал:...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во арматурни работи, со гумена рачка Должина: 230 мм Материјал:...
252 МКД
Заштеда 10%
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба во водоводна работа, со можност за прилагодување на големината на...
510 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење жица со помал дијаметар Должина: 450 мм Материјал: Челик  ...
1.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За сечење жица со помал дијаметар Должина: 900 мм Материјал: Челик  ...
2.400 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со можност за промена на положбата ...
602 МКД
Заштеда 30%
860 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: спојување на два материјали со поп-нишки, со клуч за промена на работната дим...
400 МКД