Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Клешти остри свиени
Беорол

Клешти остри свиени

Шифра на артикл: KLSPS
Šifra proizvođača: KLESTA
0 МКД
290 МКД
290 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 290,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Наменета е за работа со ситни елементи и на тешко достапни места. Врвот на клештата е дополнително свиткан. Ракохватот е обложен со гумирана облога, ергономски облик.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Клешта
Бренд Беорол
Димензија 165mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Монтери, Столари, Тапетари, Фасадери
Намена Наменета за работа со ситни елементи на тешко достапни места
Trenutno nema komentara

Слични производи

Клешти остри свиени
Клешти остри свиени
Клешта
290
Izaberi količinu
2
1