Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Сет прецизни шрафцигери 9 парчиња
Беорол

Сет прецизни шрафцигери 9 парчиња

Шифра на артикл: OPSET9
Barkod: 8606007996821
Šifra proizvođača: ODVIJACI
  • Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање
  • Дизајниран да работи со мали завртки
  • Материјал: Cr-V челик / пластика / гума
  • Врвот дополнително се зацврстува и магнетизира
  • Сетот вклучува: SL1.5, SL2, SL2.5, T5, T6, T7, PH000, PH00 и PH0

 

0 МКД
640 МКД
640 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 640,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Сет од 9 ком прецизни одвртувачи. Наменет е за работа со мали навртки. Телото на одвртувачот е изработено од хром – ванадиум челик. Врвот е дополнително кален и намагнетизиран.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Штрафцигери
Бренд Беорол
Занает Бравари, Водоинсталатери, Електричари, Заварувачи, Махничари, Монтери
Сет 9kom

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Рачка од шрафцигер со рачни и 6 двострани долги битови: PH2-6мм, PH1-5мм, T10-T15, T2...
660 МКД
Sačuvano u omiljne
Сet шрафцигер се состои од шрафцигер и 12 бита Содржина на комплетот: 12 заменливи б...
1.180 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветно прифаќање Комплетот со...
650 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со соодветна рачка Сетот вклучува: ...
1.030 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РZ прифаќање Рачката е изра...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
190 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување завртки со соодветно РН прифаќање Рачката е изра...
130 МКД
Сет прецизни шрафцигери 9 парчиња
Сет прецизни шрафцигери 9 парчиња
Штрафцигери
640
Izaberi količinu
2
1