Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Комбинирани скали

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Димензија
Степеник
Тип
Колекции
4 производи
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Должината на преклопената скала е 200 цм, а 425 цм ко...
12.500 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Димензија 3 х 2,25м Изработен од алуминиум, тежина 1...
14.200 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Димензија 3 х 2,5м Изработен од алуминиум Имаат сер...
15.600 МКД
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 150 кг Димензија 3 х 2,80м Изработен од алуминиум Имаат се...
17.510 МКД