Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Заштита на подови и простор

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Занает
Прикажи повеќе
Материјал
Тежина
Димензија
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита од нечистотија, при малтерисување и бојадисување, заштита на подот пр...
550 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за заштита на подот при градежни и молерски работи и бојадисување Материјал:...
880 МКД