Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Опрема за чистење

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Пакување
Занает
Материјал
Димензија
Бренд
Колекции
6 производи
Sačuvano u omiljne
За отстранување на нечистотијата од автомобилот Материјал: полиетиленска пена Димен...
30 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на сите видови керамички, дрвени и други подови Комплет со стап ...
140 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За чистење на сите видови керамички, дрвени и други подови Материјал: PVC / ...
100 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачно третирање на површини и отстранување на нечистотии Материјал: Полип...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За рачна обработка на површини и нечистотии, комплет со рачка од 120cm Матер...
300 МКД