Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Конопи, јаже, везици

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Материјал
Димензија
Прикажи повеќе
Занает
Пакување
Боја
Тежина
Бренд
Колекции
19 производи
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
66 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
275 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
145 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
44 МКД
Sačuvano u omiljne
За сите потреби за врзување, пакување и декорација Материјал: природни влакна на кон...
330 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø3мм, 200м Максимална носивост, односно точка...
9 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø4мм, 500м Максимална носивост, односно точка...
11 МКД
Заштеда 10%
12 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø5мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
14 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø6мм, 400м Максимална носивост, односно точка...
18 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Полиестер Димензии: ø8мм, 200м Максимална носивост, односно точка...
29 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK10
Материјал: Полиестер Димензии: ø10мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
35 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK12
Материјал: Полиестер Димензии: ø12мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
46 МКД
Sačuvano u omiljne
Јаже PESK14
Материјал: Полиестер Димензии: ø14мм, 100м Максимална носивост, односно точк...
60 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За употреба со Церада универзална Материјал: гума / пластика Пакување:...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД
Sačuvano u omiljne
За групирање и прицврстување на разни предмети во снопови Погоден за употреба во сре...
231 МКД
Заштеда 30%
330 МКД