Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Silikon-acetat-univerzal
Washi Хартија

АКЦИЈА

Sačuvano u omiljne
Намена: За боење со полудисперзивни и дисперзивни премази во бела боја за внатрешни п...
239 МКД
Заштеда 10%
265 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 238,50 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За нанесување на сите видови градежни материјали Материјал: нерѓосувачки чел...
459 МКД
Заштеда 10%
510 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 459,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Рачка од шрафцигер со рачни и 6 двострани долги битови: PH2-6мм, PH1-5мм, T10-T15, T2...
594 МКД
Заштеда 10%
660 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 594,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Максимално оптоварување 120 кг Димензии 970мм Изработени од дрво Со сертификат Те...
3.600 МКД
Заштеда 10%
4.000 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 3.600,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Должината на лентата е 5m, ширината е 19mm Куќиштето од PVC e обложено со гума,...
261 МКД
Заштеда 10%
290 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 260,99 RSD.
Sačuvano u omiljne
За внатрешна употреба За украсување на разни украсни предмети, рамки за слики и орна...
243 МКД
Заштеда 10%
270 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 243,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Трослојно, изработено од пластифициран PVC со полиестерска зајакнувачка мрежа Работе...
1.458 МКД
Заштеда 10%
1.620 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.458,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: Самолеплива лента за пополнување за кади, туш кабини и подови во бањи М...
477 МКД
Заштеда 10%
530 МКД

ПРЕПОРАЧУВАМЕ

Sačuvano u omiljne
За површини кои бараат посебно внимание, како што се тапети, свежо обоени ѕидови, обо...
220 МКД
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.200,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
За сите внатрешни и надворешни работи издржува високи притисоци и температури, па мож...
230 МКД
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 2.300,10 RSD.
Sačuvano u omiljne
1.050 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.050,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Рачна пумпа за градежни материјали (цемент, малтер, лепак...) Материјал: ABS / челик...
830 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 830,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За измазнување на нерамни површини на обоени метали, гипс, дрво, пластика и д...
700 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 700,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За пренос на испакнатини, агли и други неправилни форми Материјал: ABS пласт...
468 МКД
Заштеда 10%
520 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 468,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Покрива и штити од дамки, се нанесува пред да се обработи површината со дисперзии или...
310 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 310,00 RSD.

OUTLET

Sačuvano u omiljne
За боење на рамни површини со дисперзивни и латекс бои, за ефект на мазна површина Д...
49 МКД
Заштеда 30%
70 МКД
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 146,97 RSD.
Sačuvano u omiljne
За нанесување на дисперзивни и полудисперзивни премази Должина на влакна: 18мм Начи...
42 МКД
Заштеда 30%
60 МКД
Kupuju se u pakovanju od 3 kapsula po ceni od 126,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За декоративни работи со премази на водена база Материјал: Сунѓер За декора...
140 МКД
Заштеда 30%
200 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 140,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За истиснување на содржината на патроните со средна густина Материјал: ...
791 МКД
Заштеда 30%
1.130 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 791,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Вреќи DL85
Намена: за отстранување лисја, трева, хартија, ситни гранки и сл Инпрегниран е со че...
245 МКД
Заштеда 30%
350 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 245,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: за сечење за елемнти од INOX челик За употреба на аголна брусилица Диј...
105 МКД
Заштеда 30%
150 МКД
Kupuju se u pakovanju od 10 kapsula po ceni od 1.050,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Намена: За затегнување и одвртување на завртките со шестоаголно прифаќање Комплет од...
1.050 МКД
Заштеда 30%
1.500 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 1.050,00 RSD.
Sačuvano u omiljne
Скала 7 скалила и платформа Материјал: Челик Додатна рачка за зголемување на б...
2.380 МКД
Заштеда 30%
3.400 МКД
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 2.380,00 RSD.