Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ваљак за лак

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Бренд
Занает
Материјал
Колекции
2 производи
Sačuvano u omiljne
За професионална примена на лакови на база на масло и нитро на мазни дрвени површини ...
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Изработен од 100% висококвалитетна микрофибер ткаенина Влакното од 9 mm овозможува п...
260 МКД