Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Ковал алат

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Тежина
Бренд
Тип
Материјал
Занает
Димензија
Боја
Колекции
3 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: за груба обработка на земјиште Материјал: Челик / дрво Тежина: 1200gr &nb...
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Материјал: Кован челик Димензии: 800mm Тежина: 625 gr  
700 МКД
Заштеда 30%
1.000 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: за сите градинарски работи Материјал: Кован челик Димензии: 225 x...
238 МКД
Заштеда 30%
340 МКД