Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Спреј пример универзален Aggrappante
Беорол

Спреј пример универзален Aggrappante

Шифра на артикл: SPRU
Barkod: 8606017650362
Šifra proizvođača: LAK_BRA_SP
  • Се користи како основа за подобро прилепување на боите на материјали како поликарбонати, полипропилен и сл
  • Добро се врзува за речиси сите видови материјали: пластика, метал, дрво, керамика
  • Без олово, без CFC, брзо се суши, не пожолтува, зафаќа површина од 1,5 - 2m²
  • Отпорен на прашина по 10 минути, на допир по 20 минути, целосно сушење во рок од 24 h
  • Отпорен е на температури од 100-120°C

 

0 МКД
320 МКД
320 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 320,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Акрилна подлога во спреј со одлично врзување за скоро сите видови на материјали: пластика, метал, дрво, керамика. Се употребува како подлога за подобро спојување со други наноси на боја кои имаат проблем со врзување на подлога, како што се поликарбонати, полипропилен и слични материјали. Карактеристики: одлично покрива, висока отпорност, пигмент без олово, брзо се суши, без CFC. Боца од 400ml покрива површина од 1,5-2m² во зависност од материјалот на кој се нанесува. Отпорен е на прашина после 10 минути, на допир после 20 минути а потполно сушење се постигнува во рок од 24 часа. Отпорен е на температура од 100-120°С. Боја: транспарентна.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Лак, браник и специјални спрееви
Боја Транспарентна
Бренд Беорол
Занает Бравари, Заварувачи, Лакери, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Столари, Тапетари, Хоби
Намена Припремен слој за површина на која бојата тешко се припојува
Отпорност на температура 100 - 120ᵒC

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Покрива и штити од дамки, се нанесува пред да се обработи површината со дисперзии или...
310 МКД
Sačuvano u omiljne
За заштита на резервоари, метални конструкции, заварени споеви, како и создавање зашт...
310 МКД
Sačuvano u omiljne
За долготрајна заштита од корозија на метални површини Без олово, без CFC, брзо се с...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За заштита на резервоари, метални конструкции, заварени споеви, како и создавање зашт...
320 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба на метални површини Заштитува од атмосферски влиј...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
За надворешна и внатрешна употреба на метални површини Заштитува од атмосферски влиј...
240 МКД
Sačuvano u omiljne
За враќање на бојата на апаратите за домаќинство (бела техника) Без олово, без CFC, ...
234 МКД
Заштеда 10%
260 МКД
Sačuvano u omiljne
Враќање на изгледот на оштетените бандажи Обезбедува долготрајна и висококвалитетна ...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
За обнова на структурата на браникот и обезбедува отпорност на гребнатини, мали удари...
350 МКД
Sačuvano u omiljne
За обнова на структурата на браникот и обезбедува отпорност на гребнатини, мали удари...
350 МКД
Спреј пример универзален Aggrappante
Спреј пример универзален Aggrappante
Лак, браник и специјални спрееви
320
Izaberi količinu
2
1