Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 5000 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Напомена за правни лица: За да ги видите големопродажните цени, потребно е да се пријавите на сајтот како правно лице

Селотејп траки

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Вид на лепак
Препорачана саатнина за симнување на траки
Перформанси 1
Тип
Прикажи повеќе
Намена
Занает
Материјал
Бренд
Пакување
Прикажи повеќе
Димензија
Прикажи повеќе
Јачина
Боја
Прикажи повеќе
Профи, стандард, економик
Перформанси 3
Колекции
12 производи