Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Чекан машински даб рачка GS 500гр
Беорол

Чекан машински даб рачка GS 500гр

Шифра на артикл: C500
Šifra proizvođača: CEKICI
0 МКД
480 МКД
480 МКД
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
1
2
OK
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во списокот со желби
помош
Mашински чекан со изрезбана дрвена рачка и заштитна облога. Изрезбарениот ракохват овозможува лесна работа и подобра положба во рака.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Чекани
Бренд Беорол
Димензија 326mm
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Градинари, Електричари, Заварувачи, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Махничари, Молери и фарбари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Јагленосан челик
Тежина 500gr
Trenutno nema komentara

Слични производи

Чекан машински даб рачка GS 500гр
Чекан машински даб рачка GS 500гр
Чекани
480
Izaberi količinu
2
1