Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Пластичен преклопувачки метар 2м
Беорол

Пластичен преклопувачки метар 2м

Шифра на артикл: PM2E
Šifra proizvođača: METRI
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 249,99 RSD.
Зачувајте во списокот со желби
помош
Метар од 10 елементи, изработен од квалитетна пластика. Двострано изработено.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Метри
Бренд Беорол
Димензија 16mm x 2m
Занает Армирачи, Бравари, Водоинсталатери, Гипсари, Електричари, Ѕидари, Изолатори, Каменорезци, Керамичари, Монтери, Паркетари, Столари, Тапетари, Тесари, Фасадери
Материјал Пластика
Тип Преклопни
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
290 МКД
Sačuvano u omiljne
220 МКД
Sačuvano u omiljne
162 МКД
Заштеда 10%
180 МКД
Sačuvano u omiljne
Метри MTP30
504 МКД
Заштеда 10%
560 МКД
Пластичен преклопувачки метар 2м
Пластичен преклопувачки метар 2м
Метри
250
Izaberi količinu
2
1