Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Креп траки за заштита на прозорци и врати

по страна
Filtriraj
Ресетирај филтри
Препорачана саатнина за симнување на траки
Материјал
Тип
Димензија
Употреба
Занает
Боја
Отпорност на температура
Перформанси 3
Перформанси 1
Бренд
Намена
Вид на лепак
Колекции
5 производи
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
63 МКД
Заштеда 10%
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
81 МКД
Заштеда 10%
90 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: заштита на врата и прозорци при бојадисување Вид на лепак: Природен каучук с...
126 МКД
Заштеда 10%
140 МКД