Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Шпахтла 30мм
Беорол

Шпахтла 30мм

Шифра на артикл: S30
Šifra proizvođača: SPAHT_OST
  • Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал
  • Материјал: дрво / челик
  • Димензии: 30мм

 

0 МКД
80 МКД
80 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
12
24
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 12 kapsula po ceni od 960,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Челик, дрвена рачка. Не е отпорна на хемиски влијанија.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Останати шпахтли
Бренд Беорол
Димензија 30mm
Занает Гипсари, Електричари, Изолатори, Керамичари, Лакери, Молери и фарбари, Столари, Фасадери

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање, отстранување на бојата од валјакот и отворање на лименки Матери...
280 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
170 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
135 МКД
Заштеда 10%
150 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: За стругање разни наслаги и нечистотии од основниот материјал Материјал: дрв...
80 МКД
Sačuvano u omiljne
Намена: прецизна примена на кит при работа со метал, дрво и разни градежни материјали...
150 МКД
Шпахтла 30мм
Шпахтла 30мм
Останати шпахтли
80
Izaberi količinu
2
1