Минимален износ за порачување
Минимален износ за порачување

Правни лица:  5000 МКД

Физички лица:   250 МКД

Бесплатна испорака
Бесплатна испорака

Правни лица:  над 7260 МКД

Физички лица: над 1500 МКД

Скалпел фикс 25мм
Беорол

Скалпел фикс 25мм

Шифра на артикл: SPF25
Barkod: 8606017655879
Šifra proizvođača: SKALPEL
  • Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm.
  • Сечило од високојаглероден SK5 челик, PVC куќиште со гумирано прифаќање, метални водичи. 
  • Можност за промена на сечилата со заменски, шифра N25.
0 МКД
430 МКД
387 МКД
Заштеда: 43 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
1
2
3
4
5
6
7
OK
Количина: 1 Kom
2
1
Kupuju se u pakovanju od 1 kapsula po ceni od 387,00 RSD.
Зачувајте во списокот со желби

Димензии: Должина на скалпелот 160mm / ширина на сечила 25mm / дебелина 0.5mm.
Матријал: Метални водичи, обложена рачка со квалитетна PVC пластика, со гумирано прифаќање, кршливо сечило од високојаглероден SK5 челик. 
Употреба: Наменет за професионална употреба за работи каде што е потребна издржливост и цврсто сечило. Се употребува за сечење на дрво, пластика, теписи, гуми, етисон, коноп, стакло, гипсани плочи, картон, вештачка трева, разни хартии. Можност за прилагодување на должината на сечилото, лесна замена од една страна на скалпелот со отстранување на сигурносното тркало кое овозможува сигурна кочница при работење. 


Одговараат Беорол резервни сечила 25mm со 7 перфорирани кршливи делови, шифра N25.

Карактеристика Вредност
Kатегорија Скалпели, стругачи и секачи
Бренд Беорол
Димензија 25mm
Занает Електричари, Изолатори, Махничари, Монтери, Тапетари
Материјал Метал/ПВЦ
Специфичност Кршливо сечило

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Карбонски челик, PVC куќиште. Некршливо сечило. Пакување 60 комади. 
2.150 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 130mm / должина на сечило 40mm/ дебелина 0.5mm. Метална рачка с...
340 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 61mm / дебелина 0.5mm. Квалитетен високојаглероден SK2 челик.&...
135 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 9mm / должина 85mm /  дебелина 0.5mm / со 13 перфорирани кршливи делови. ...
50 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на квадратно сечило: 23mm / дијаметар на средината 6mm / дебелина 0.5mm Долж...
154 МКД
Заштеда 30%
220 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на секачот 240mm / ширина на секачот 60mm / висина на секачот 90mm. Квалитет...
740 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 19mm / должина 48mm / дебелина 0.5mm Високојаглероден SK5 челик. Одговараат ...
130 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалперот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина на сечило 0.5...
70 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 150mm / ширина на сечило 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
110 МКД
Sačuvano u omiljne
Ширина 25mm / должина 130mm / дебелина 0.5mm / со 7 перфорирани кршливи делови.&...
380 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на скалпелот 167mm / ширина на сечила 18mm / дебелина 0.5mm. Сечил...
500 МКД
Sačuvano u omiljne
Должина на стругачот 146mm / должина на сечило 90mm / ширина 15mm / дебелина 0.5mm. ...
99 МКД
Заштеда 10%
110 МКД
Скалпел фикс 25мм
Скалпел фикс 25мм
Скалпели, стругачи и секачи
387
Izaberi količinu
2
1